Hakkımızda

TOURCON üniversiteden yeni mezun 3 ortağın , Antalya'da başlayan ve etkinlik ve kongre sektörünün tedarik eksikliklerine cevap vermek amacıyla 2001 yılında kurulmasından bu yana 2007 itibarı ile kurumsallığa adım atarak , TOURCON çatısı altında Ulusal ve Uluslararası kongre, fuar, incentive, konser ve festival etkinliklerine imza atan genç ve dinamik bir etkinlik yönetim ve tedarik firmasıdır.

Ayni çatı altında toplanan TOURCON , KODEK ve BMS markaları ile birlikte oluşturulan üçlü çözümler sonucunda Kongre , tanıtım ve etkinlik ayağında tüm Türkiye çapındaki taleplere anahtar teslim çözümler üreten kapasiteye sahiptir.

En yeni ve gelişmiş UV teknolojili 5mt eninde dijital baskı makinası ve diğer destekleyici makine parkı , yetişmiş tasarım ve uygulama ekibi sayesinde , müşteri ve çözüm ortaklarına , üst düzey standartlarda dekor , dijital baskı , sahne , iç ve dış mekan reklam , ve etkinlik dekorasyonu sağlamaktadır. Kendi sahibi olduğu araç , makine parkı , uzman kadro avantajı ile güvenilir , hızlı ve ekonomik çözümler sağlaması lokal ,ve uluslararası müşteri prtföyümüzde söz sahibi olmamız ve 10 yıldır ismimizi duyurmamızı sağlamıştır.

Hizmet portföyümüzde yer alan çözüm müşterilerimizin arasında , çok uluslu pharma şirketleri , devlet ve kamu organizasyonları , destinasyon yönetim şirketleri , acentalar , NGO’lar ve profesyonel kongre organizatörleri ( PCO ) bulunmaktadır.

MICE sektöründe her türlü etkinliğinizin çözümlerini sunmaktan ve sektörün yeniliklerini takip ederek hizmetlerimizi sürekli güncellemekten gurur duyarak , TOURCON olarak tüm taleplerinize hızlı , farklı ve ekonomik çözümler sunmaktayız.

Bize Sorun

Projelerimizle veya bizimle ilgili merak ettiklerinizi bize yazın.

Gönder
Hemen Ara